O mně

Možná vás zajímá s kým se vlastně na focení setkáte. Tak ahoj, já jsem Kamila, táhne mi na 30, miluju léto, knížky, romantické táboráky a Harryho Pottera. Ráda vás poznávám!

Focení se věnuju už skoro 10 let (letí to!), k dispozici mám dvě zrcadlovky a čtyři objektivy, nejradši mám teleobjektiv a v případě svateb ráda používám taky širokoúhlý objektiv, který dodá vašemu pohybu dynamiku. 

Svatby miluju! Dojímám se. Dojímám se často. Netřeba říkat, že na své svatbě jsem probrečela celou cestu uličkou. A na vašich svatbách se dojmu taky, věřte mi. Svatby jsou moje srdcovka, svatební business sleduju už několik let a mám relativně přehled o ostatních dodavatelích, kteří svou práci dělají poctivě a kvalitně. Pokud si tedy nevíte rady kde sehnat třeba vizážistku nebo odkud objednat dort, ráda vám někoho doporučím ;).

Kromě svatebního focení se věnuji i párovému focení (ach ta láska <3), portrétům, fashion focení a v neposlední řadě vás taky navštívím doma a vyfotím vás s novorozeňátkem. Fotím primárně v Praze, svatby pak i v širokém okolí.

Plně respektuji nařízení GDPR, vaše fotky nebudou sdíleny bez vašeho souhlasu. U svatebních focení je také podepisována smlouva o dílo. 

Těším se na vaše zprávy, emaily nebo lajky na instagramu, ale hlavně, hlavně se těším na naši budoucí spolupráci! 

Foto: Lenka MickováKomentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu