Feedback

*

Děkuji za všechny milé spolupráce :)
Níže v komentářích najdete zpětnou vazbu od klientů.


Komentáře

 1. Kamilu znám již delší dobu a měla jsem možnost s ní spolupracovat jak pracovně, tak i v rámci různých soukromých focení - a vždycky jsem byla spokojená! Je jednak profesionální, druhak přátelská a lidsky fajn, což je prostě u fotografky ideální kombinace. Určitě ji mohu vřele doporučit ��

  OdpovědětSmazat
 2. Úžasná, milá, vždy pozitivně naladěná a hlavně skvělá fotografka! Jsme moc rádi, že jsme si ji vybrali pro náš svatební den! Spolupracujeme spolu i nadále! Děkujeme!! Jarošovi

  OdpovědětSmazat
 3. Kamilu jako fotografku můžu rozhodně doporučit . Dělaly jsme spolu dvě focení a obě dvě proběhly přesně podle našich představ velice oceňuji to že Kamila přesně ví co chce což se na výsledku ukáže. Díky jejímu příjemnému přístupu se člověk před fotoaparátem ani nestyděl.

  OdpovědětSmazat
 4. S Kamilou jsme se byli fotit několikrát (portrétové foto, rodinné foto s malým dítětem) a vždycky to proběhlo na jedničku! Nálada při focení byla uvolněná, veselá a zároveň se toho stihlo hodně nafotit. Hotové fotky jsme obdrželi rychle, což velice oceňuji. S výsledkem jsme byli pokaždé nadmíru spokojeni.

  OdpovědětSmazat
 5. S Kamčou jsem fotila a všechno proběhlo skvěle. Je moc milá a přátelská. Spolupráce s ní je příjemná a určitě Kamču mohu jen doporučit!

  OdpovědětSmazat
 6. Anny Kolářová15. srpna 2018 21:15

  S fotografkou Kamčou jsme byli naprosto spokojeni! Během focení umí poradit a je s ní sranda. Také je velmi všímavá a ví, kdy zachytit správné okamžiky. 🙂 Kamča je vždy milá a pozitivně naladěná. Je vidět, že svou práci dělá celým srdcem. Stopro doporučujeme!

  OdpovědětSmazat
 7. Pamatuju na moje první focení s Kamčou. Je bezprostřední, milá a přátelská. Člověka skvěle uvolní a i nejen proto s ní jde focení jedna báseň. Neváhala jsem a fotila s ní znovu a hodlám v tom pokračovat. :) Je to pravá profesionálka - při focení vám řekne přesně co chce a zároveň i vás nechá se "vyřádit", takže je vše vyladěné i přirozené. A díky kombinaci těto všech věcí a super editaci fotek, výsledné fotky stojí za to. Spolupráci s Kamčou doporučuju všemi deseti! :)

  OdpovědětSmazat
 8. O Kamče mohu říci,že je má dvorní fotografka :) Fotí mě na můj blog a myslim, že jsme skvěle sehrané. Ví, kdy zmáčknout spoušť a jemně navigovat při pózování. Je skvělá fotografka nejen v oblasti fashion/street, které spolu vytváříme, ale moc se mi líbí i fotografie z jiných druhů focení. Například ze svateb, kdy zachytí zajímavé detaily a atmosféru. U nasledne editace fotek nemluvě, jsou vidět znatelné pokroky (a ze jsme se toho nafotily;). Kamca se neustále posouvá a její práce je opravdu zárukou krásných fotografií.
  Určitě doporučuji!
  S láskou helenato :)

  OdpovědětSmazat
 9. Focení s Kamčou se nedá shrnout do jednoho slova, které by dokázalo vyjádřit maximální spokojenost. Je to nejvíc cool fotografka, kterou znám. Už samotné domlouvání focení probíhalo perfektně, vše dodrží a splní. Pokud máte originální přání, či nevšední, splní vám ho a zároveň z toho má radost. Focení je uvolněné, přátelské, cítíte se jako v bavlnce. Pečuje o vás se zájmem s nadšením. Finalni výsledek fotografií máte umocněný krásným zážitkem. Jen a jen doporučuji!

  OdpovědětSmazat
 10. S fotografkou Kamilou mám jen pozitivní zkušenost a určitě doporučuji!! Využila jsem její služby při focení s kamarádkou, svatbě, novorozeneckém focení a rodinném focení s dětmi. Vždy skvělá domluva a příjemná atmosféra při realizaci :) Vzhledem k širokému portfoliu je pro Kamču jakýkoliv nápad výzvou :) Zpracovaní fotek je vždy v předem domluveném termínu a s konečným balíčkem fotek jsem vždy spokojena a ráda se vracím.

  OdpovědětSmazat
 11. Kamča nám fotila naši svatbu 4.8.2018 a výsledky jsou proste perfektní, přesně takové jsme si představovali. Mohu jen doporučit, nic nebylo problém a komunikace perfektní.

  OdpovědětSmazat
 12. I přesto, že je Kamča jedna z mých nejbližších kamarádek, focení jsem se ze začátku fakt bála. Nestojím ráda před kamerou ani foťákem, takže to byla celkem výzva. Ovšem když Vám někdo dodá odvahu, poradí a ještě u toho navodí dobrou atmosféru, úspěch je na světě :) Kamču můžu jen doporučit <3

  OdpovědětSmazat
 13. Kamča se nechala překecat na jedno rodinné focení a bylo to super! Ona je prostě skvělá osoba a výborná fotografka v jednom! Je to taková kámoška už od prvního dne, co ji znám. Myslím, že si musí sednout s každým a potom to focení jde jedna radost. Fakt moc doporučuju ❤

  OdpovědětSmazat
 14. Kamču jsme si vybrali pro náš svatební den 1. září 2018, i když to byl jeden z mála dní v roce, kdy pršelo a ani na vteřinu nevysvitlo slunce, Kamča dokázala nemožné a vykouzlila dechberoucí fotky. Při focení s ní panovala uvolněná a přátelská atmoška, všechno probíhalo bez problémů a i díky ní a jejím fotkám budeme na naši svatbu vzpomínat jako na nejkrásnější den, i když od rána lilo. :-) Můžeme jedině doporučit!

  OdpovědětSmazat
 15. Když jsme domlouvaly focení, tak jsem Kamču osobně neznala, ovšem komunikace byla skvělá. Předem jsme se domluvily, jaké jsou naše vize ohledně "knihofotek", které jsme chtěly fotit. Celou dobu byla uvolněná atmosféra spíš jako na kafi s kamarádkou. Z výsledných fotek jsem nadšená, byly tak povedené, že mi dělalo problém si z nich vybrat profilovku. :D Díky!

  OdpovědětSmazat
 16. S Kamčou jsme se sešli v kavárně na Hradčanské na malé knižní focení. Já byla trochu nervózní, ale nakonec sme se zapovídaly a všechno bylo přirozené a příjemné. Celé odpoledne sem si užívala a měla jsem z focení skvělý pocit. Když mi od Kamči přišly hotové fotky, moje nadšení bylo obrovské. Všechny fotky jsou barevně sladěné a naprosto nádherné. Je na nich vidět cit pro detail. Focení s Kamčou mohu tedy jedině doporučit :-) Áňa @ana_z_papiru

  OdpovědětSmazat
 17. Focení s Kamčou bylo super, byli jsme v mé oblíbené kavárně ve Smetanaq a během focení jsme se bavili o různých věcech.

  Kamča je milý a nadaný člověk, její fotky jsou nádherné!

  Věřím, že to nebylo naposledy co jsme se sešli a něco spolu nafotily.

  Doporučuji Kamču všemi deseti.

  ALL ABOUT CANDYS LIFE

  OdpovědětSmazat
 18. Děkujeme Kamče za milé párové focení! :) Manžel se do toho nehrnul, tak jsem z toho byla trochu nervózní, ale Kamča z nás vytáhla to nejlepší. Fotili jsme v botanické zahradě a fotky vyšly skvěle! Kvalitní, příjemná a rychlá (spolu)práce.. 😊

  OdpovědětSmazat
 19. Kamča nám nafotila firemní kampaň a musím říct, že výsledky předčily naše očekávání. Jelikož tato úloha nebyla vůbec jednoduchá, ale Kamča si s tím perfektně poradila. Zpracovaní a následné úpravy byly velmi rychlé, Kamča byla velmi ochotná a profesionální. :-)

  OdpovědětSmazat
 20. Focení s Kamilou jsme si náramně užili. Panovala příjemná a nenucená atmosféra. Měla pár zajímavých nápadů na focení s rekvizitami, tak jsme to dali dohromady s našimi představami a výsledkem jsou krásné zásnubní fotky. Děkujeme za nádherné vzpomínky :-*

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře! :)