Feedback

*

Děkuji za všechny milé spolupráce :)
Níže v komentářích najdete zpětnou vazbu od klientů.


Komentáře

 1. Kamilu znám již delší dobu a měla jsem možnost s ní spolupracovat jak pracovně, tak i v rámci různých soukromých focení - a vždycky jsem byla spokojená! Je jednak profesionální, druhak přátelská a lidsky fajn, což je prostě u fotografky ideální kombinace. Určitě ji mohu vřele doporučit ��

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasná, milá, vždy pozitivně naladěná a hlavně skvělá fotografka! Jsme moc rádi, že jsme si ji vybrali pro náš svatební den! Spolupracujeme spolu i nadále! Děkujeme!! Jarošovi

  OdpovědětVymazat
 3. Kamilu jako fotografku můžu rozhodně doporučit . Dělaly jsme spolu dvě focení a obě dvě proběhly přesně podle našich představ velice oceňuji to že Kamila přesně ví co chce což se na výsledku ukáže. Díky jejímu příjemnému přístupu se člověk před fotoaparátem ani nestyděl.

  OdpovědětVymazat
 4. S Kamilou jsme se byli fotit několikrát (portrétové foto, rodinné foto s malým dítětem) a vždycky to proběhlo na jedničku! Nálada při focení byla uvolněná, veselá a zároveň se toho stihlo hodně nafotit. Hotové fotky jsme obdrželi rychle, což velice oceňuji. S výsledkem jsme byli pokaždé nadmíru spokojeni.

  OdpovědětVymazat
 5. S Kamčou jsem fotila a všechno proběhlo skvěle. Je moc milá a přátelská. Spolupráce s ní je příjemná a určitě Kamču mohu jen doporučit!

  OdpovědětVymazat
 6. Anny Kolářová15. srpna 2018 21:15

  S fotografkou Kamčou jsme byli naprosto spokojeni! Během focení umí poradit a je s ní sranda. Také je velmi všímavá a ví, kdy zachytit správné okamžiky. 🙂 Kamča je vždy milá a pozitivně naladěná. Je vidět, že svou práci dělá celým srdcem. Stopro doporučujeme!

  OdpovědětVymazat
 7. Pamatuju na moje první focení s Kamčou. Je bezprostřední, milá a přátelská. Člověka skvěle uvolní a i nejen proto s ní jde focení jedna báseň. Neváhala jsem a fotila s ní znovu a hodlám v tom pokračovat. :) Je to pravá profesionálka - při focení vám řekne přesně co chce a zároveň i vás nechá se "vyřádit", takže je vše vyladěné i přirozené. A díky kombinaci těto všech věcí a super editaci fotek, výsledné fotky stojí za to. Spolupráci s Kamčou doporučuju všemi deseti! :)

  OdpovědětVymazat
 8. O Kamče mohu říci,že je má dvorní fotografka :) Fotí mě na můj blog a myslim, že jsme skvěle sehrané. Ví, kdy zmáčknout spoušť a jemně navigovat při pózování. Je skvělá fotografka nejen v oblasti fashion/street, které spolu vytváříme, ale moc se mi líbí i fotografie z jiných druhů focení. Například ze svateb, kdy zachytí zajímavé detaily a atmosféru. U nasledne editace fotek nemluvě, jsou vidět znatelné pokroky (a ze jsme se toho nafotily;). Kamca se neustále posouvá a její práce je opravdu zárukou krásných fotografií.
  Určitě doporučuji!
  S láskou helenato :)

  OdpovědětVymazat
 9. Focení s Kamčou se nedá shrnout do jednoho slova, které by dokázalo vyjádřit maximální spokojenost. Je to nejvíc cool fotografka, kterou znám. Už samotné domlouvání focení probíhalo perfektně, vše dodrží a splní. Pokud máte originální přání, či nevšední, splní vám ho a zároveň z toho má radost. Focení je uvolněné, přátelské, cítíte se jako v bavlnce. Pečuje o vás se zájmem s nadšením. Finalni výsledek fotografií máte umocněný krásným zážitkem. Jen a jen doporučuji!

  OdpovědětVymazat
 10. S fotografkou Kamilou mám jen pozitivní zkušenost a určitě doporučuji!! Využila jsem její služby při focení s kamarádkou, svatbě, novorozeneckém focení a rodinném focení s dětmi. Vždy skvělá domluva a příjemná atmosféra při realizaci :) Vzhledem k širokému portfoliu je pro Kamču jakýkoliv nápad výzvou :) Zpracovaní fotek je vždy v předem domluveném termínu a s konečným balíčkem fotek jsem vždy spokojena a ráda se vracím.

  OdpovědětVymazat
 11. Kamča nám fotila naši svatbu 4.8.2018 a výsledky jsou proste perfektní, přesně takové jsme si představovali. Mohu jen doporučit, nic nebylo problém a komunikace perfektní.

  OdpovědětVymazat
 12. I přesto, že je Kamča jedna z mých nejbližších kamarádek, focení jsem se ze začátku fakt bála. Nestojím ráda před kamerou ani foťákem, takže to byla celkem výzva. Ovšem když Vám někdo dodá odvahu, poradí a ještě u toho navodí dobrou atmosféru, úspěch je na světě :) Kamču můžu jen doporučit <3

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře! :)